وبلاگ

چه رنگی برای لنز باید انتخاب کنیم؟

lens3

عواملی که هنگام انتخاب لنزهای رنگی برای چشم باید در نظر گرفت:

1. رنگ پوست گرم: برای کسانی که ته رنگ زرد، طلایی یا زیتونی دارند، رنگ های گرم مانند قهوه ای عسلی، فندقی یا سبز به زیبایی چهره شما را تکمیل می کند.

2. رنگ پوست سرد: اگر ته رنگ صورتی، قرمز یا آبی دارید، رنگ های سرد مانند خاکستری، آبی یا آمیتیستی به خوبی با رنگ پوست شما هماهنگ می شود.

3. رنگ پوست خنثی: اگر پوست شما ترکیبی از ته رنگ های گرم و سرد را نشان می دهد، انعطاف پذیری لازم برای آزمایش طیف وسیع تری از رنگ ها را دارید.

 

رنگ چشم طبیعی

چشمان قهوه ای تیره: لنزهای مات را در رنگ هایی مانند قهوه ای عسلی، سبز یا خاکستری انتخاب کنید تا تضاد قابل توجهی با رنگ چشم طبیعی خود ایجاد کنید.

چشم‌های قهوه‌ای روشن: لنزهای تماسی تقویت‌کننده در سایه‌هایی مانند فندقی یا سبز می‌توانند به برجسته‌تر کردن رنگ طبیعی چشم‌تان کمک کنند و آن را زنده‌تر کنند.

 

شکل چشم و پلک

چشم با پلک افتاده: لنزهای دایره‌ای می‌توانند به ایجاد ظاهری بزرگ‌تر و واضح‌تر کمک کنند، که به‌ویژه برای کسانی که چشم‌های مونولید دارند جذاب است.

چشم دو پلک: هر دو لنز مات و تقویت کننده بسته به اثر مورد نظر و ترجیح شخصی می توانند مناسب باشند.

 

ظاهر مطلوب

ظاهر طبیعی: رنگ هایی را انتخاب کنید که با رنگ چشم طبیعی شما مطابقت داشته باشند یا رنگ پوست شما را تکمیل کنند تا ظاهری ظریف داشته باشند.

نگاه جسورانه و دراماتیک: رنگ های پر جنب و جوش یا الگوهای منحصر به فرد را انتخاب کنید تا بیانیه ای داشته باشید و توجه را به چشمان خود جلب کنید.

 

گزینه های لنز رنگی محبوب برای چشم ها

قهوه‌ای عسلی: سایه‌های چندمنظوره گرم مانند رنگ‌های قهوه‌ای و فندقی رنگ قهوه‌ای طبیعی رایج در چشم‌ها را افزایش می‌دهد و در نتیجه ظاهری جذاب و در عین حال طبیعی به دست می‌آورد.

خاکستری: رنگی سرد و پیچیده که تضاد جذابی با رنگ های تیره چشم ایجاد می کند، لنزهای رنگ خاکستری برای کسانی که به دنبال تغییر محسوس هستند، عالی هستند.

سبز: یک انتخاب غیر معمول و چشم نواز، لنزهای رنگ سبز بسته به سایه و شدت خاص می توانند از ظریف تا پررنگ متفاوت باشند.

آبی: لنزهای تماسی رنگ آبی می توانند تضاد خیره کننده ای را با رنگ های تیره چشم ایجاد کنند، به ویژه هنگامی که با لنزهای تقویت کننده برای تشدید اثر استفاده می شوند.

آمیتیست: یک گزینه متهورانه و غیر متعارف، کنتاکت های رنگ آمیتیست رنگی پر جنب و جوش به چشمان شما می بخشد و آنها را برجسته می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *